کیو آر کد چیست ؟ آموزش ساخت کیو آر کد

امروزه کیو آر کد.در کنار سایر کاربردهایی که دارد، تبدیل به نوعی روش پرداخت شده است که کاربران پرداخت‌های خود را از طریق اسکن آن انجام می‌دهند.
اگر یک تلفن هوشمند همراه داشته باشید به راحتی.می‌توانید این کدها را اسکن کنید. در نهایت به اطلاعاتی مثل آدرس، شماره تلفن، متن و..دست پیدا کنید. البته در اغلب صفحات مجازی با اسکن این کد.به نشانه رمز گذاری شده دست پیدا می‌کنید. همانند اسکنی که برای ورود به صفحه واتساپ دسکتاپ انجام می‌دهید. 

کیو آر کد چیست ؟

کیو آرکد QR کد مخفف عبارت. Quick Response Code است. این صفحه، به صورت مربع‌های سیاه و سفید، اولین بار توسط ژاپنی‌ها اختراع شده است. این کدها قابلیت این را دارند.که اطلاعات بیشتری نسبت به بارکدهای استاندارد داشته باشد و شخص با اسکن آنها به سرعت به اطلاعات دسترسی پیدا کند. این کدها برای رایانه.قابل درک‌تر از متن است و از رهگیری محصولات تا شناسایی‌هایی مانند ورود کاربر به واتساپ دسکتاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
یو پی سی UPC ها، اولین.مارک بارکد روی محصولات بود. این کدها به عنوان نماد استاندارد.در آمریکای شمالی روی محصولات استفاده می‌شد..کیوآر کدها به عنوان نسل جدیدی از UPC کدها، قابلیت پیشرفته‌ای دارند با این حال آن‌ها را برای کاربردهای معمولی استفاده می‌کنند.
کیو آر کد معروف‌ترین کد دو بعدی است. زمانی که این کد را اسکن می‌کنید، الگوهای افقی و عمودی آن رمزگشایی می‌شود. سپس به دستور جدیدی تبدیل می‌شود که می‌تواند.صفحه مورد نظر را باز کرده و یا اطلاعات پرداخت.شما را تایید کند. 

چه جوری کیو آر کد بسازیم ؟

سایت های زیادی برای ساخت کیو آر کد هستن ولی ما یکی از بهترین آن هارو بهتون پیشنهاد میدیم (( کیو آر کد ساز )) سایت کیو آر کد ساز علاوه بر امکانات زیادی که داره و شما به راحتی میتونید کیو آر کد خودتون رو به هرشکل و طرح و رنگ و …. بخایید بسازید و مهم تر از همه تمامی امکانات این سایت رایگان است و شما هیچ وجهی پرداخت نمیکنید و مهم تر از همه ی این موارد این است که اطلاعات کیو آر کد شمارو ذخیره نمیکنند و کیو آر کد هم ساخته میشه دائمی است .

 

 

آدرس سایت کیو آر کد ساز (( https://qrcodsaaz.ir/ )) میباشد

امیدواریم استفاده کنید و از این سایت لذت ببرید

موفق باشید

مدیریت سایت
ارسال دیدگاه